Zaloguj   |   Zarejestruj

Nowe opcje w serwisie

Opublikowano: 2015-05-19

Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność poinformować, że nasz system nieustannie poprawia jakość świadczonych usług wprowadzając udogodnienia do obsługi zamówień jak również usług dodatkowych. Co można znaleźć w ostatnich aktualizacjach systemu:

  • Nowy system do obsługi przesyłek pobraniowych, który pozwala na sprawne zarządzanie informacją dotyczącą terminu wypłaty środków a także kto dokunuje wypłaty na rachunek nadawcy. To pozwoliło nam na sprawne i terminowe wypłacanie pieniędzy za wszystkie zamówienia złożone w 2015 roku zarówno w przypadku przelewów wykonywanych przez przewoźnika jak również przez Kurier Broker Sp. z o.o.
  • Usługę ekspresowego zwrotu pobrania w UPS - przelew realizowany jest nawet w dniu dostarczenia przesyłki do odbiorcy.
  • Ofertę na przesyłki gabarytowe w UPS, których waga gabarytowa przekracza 70 kg. Do tej pory takie przesyłki nie były przyjmowane do obsługi.
  • Nowe etykiety UPS w formacie PDF, które można wydrukować również na drukarce termicznej ZEBRA.
  • API dzięki któremu nasza firma otwiera się na automatyzowanie procesów wysyłkowych - dokumentacja API dostępna jest  tutaj. Ponadto pracujemy nad tworzeniem plug-in'ów do sklepów internetowych, o których będziemy informować w osobnych wiadomościach i na naszej stronie internetowej.
  • Opcję zamówienia kuriera UPS z wydrukowaną naklejką przewozową. Funkcja dedykowana jest dla klientów, którzy nie dysponują drukarką oraz dla tych, którzy chcą zarządzać zwrotami do sklepów i dzieki temu kontrolować koszty jak również zachować wysoką jakoś obsługi swoich klientów przy dokonywaniu zwrotów lub wymianie towaru.

Dziekujemy za korzystanie z naszych usług i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące funkcjnowania naszego serwisu.

Z poważaniem

Zespół Kurier Broker Sp. z o.o.